شرکت پژواک الکترونیک فرتاک متشکل از متخصصین رشته های الکترونیک، کامپیوتر، هوش مصنوعی و مکاترونیک در مهر ماه سال ۹۴ آغاز به فعالیت کردند، و درتابستان ۹۷، شرکت مهندسی پژواک الکترونیک فرتاک با هدف هوشمند سازی و اتوماسیون صنایع داخلی کشور عزیزمان ایران به ثبت رسید. هم اکنون این مجموعه شامل ۳ مجموعه مجزا الکترونیکی و برنامه نویسی و مکانیک می باشد که تحت نامی یکسان سعی در ارائه کامل خدمات هوشمندسازی و اتوماسیون به سازمان ها و نهاد های دولتی، شرکت های خصوصی و اشخاص را دارد. همواره هدف مدیران متعهد و همکاران متخصص ما بر شناخت نیازهای مشتریان و ارائه خدمات بهینه مبتنی بر پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا به سراسر کشور می باشد.

دیدگاه بلند مدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است. نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه پژواک الکترونیک فرتاک و برای مشتریان آن، رضایت را به همراه داشته است.

این شرکت از ابتدای فعالیت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشنان خود توانسته است اجرای بیش از دهها پروژه شاخص الکترونیکی و کامپیوتری را بر اساس آخرین دستاوردهای علمی و فناوری روز در عرصه هوشمندسازی در کارنامه خود به ثبت برساند